Facebook

Co to jest CROWDFUNDING czyli finansowanie społecznościowe?

By on lis 29, 2013 in nasze indie | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Masz pomysł? Chcesz coś zrobić lub osiągnąć? Żyjemy w czasach gdzie pieniądze są bardzo istotne i często niezbędne aby coś osiągnąć i zrealizować. A co by było gdyby pieniądze były najmniejszym problemem? A jeśli tylko wiesz czego chcesz i jak to zrobić to sposobem na pozyskanie funduszy może być idea jaką jest CROWDFUNDING!

W skrócie polega to na tym, że mówisz o swoim pomyśle, idei, projekcie a ludzie, którym podoba się twój pomysł składają się na to abyś mógł go zrealizować. Jedna osoba da klika, inna kiladziesiąt lub kilkaset złotych w zamian za co dasz im jakiś prezent lub część efektów twojej pracy (np. książkę lub płytę wydaną dzięki wsparciu tej osoby).

W Polsce jest już kilka serwisów umożliwiających takie finansowanie projektów. A na zachodzie Europy i w U.S.A. jest to sposób znany już od kilu lat.

Ja i Martyna umieściliśmy swój projekt w serwisie polakpotrafi.pl . Zobacz jak to wygląda i jak działa a jeśli chcesz w podobny sposób zrealizować swój pomysł i masz jakieś pytania to chętnie Ci pomożemy.

Jeśli podoba Ci się nasz pomysł to wesprzyj nas i wpłać dowolną kwotę na polakpotrafi.pl aby pomóc zrealizować nasze marzenie.

Zachęcam ciebie do obejrzenia Michała Wawrzyniaka (MentalWay)podczas konferencji CROWDFUNDING w Polsce 2012 na nagraniu poniżej:

httpv://youtu.be/SknjKTiXMgw

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress